Про нас

Фахівці Invest.UA реалізують весь спектр інвестиційно-консалтингової діяльності на ринку та надають виключно професійні консультаційні послуги.

Наша компанія об'єднує команду досвідчених експертів з багаторічним досвідом, які завжди діють в інтересах клієнтів та націлені на примноження їхнього капіталу.

Діяльність компанії

Наші експерти нададуть вам належну консультацію, покрокову підтримку та захист інтересів інвесторів, якщо ви прагнете залучити іноземний капітал з максимальною ефективністю.
Ми також докладаємо зусиль для врегулювання кризових ситуацій з метою налагодження плідного партнерства, а також захисту вигоди клієнта від продажу бізнесу. Великий міжнародний досвід наших експертів дозволяє успішно обслуговувати інвесторів, а також розвивати національні проєкти.
Ми прагнемо залучити як іноземний інвестиційний капітал, так і капітал українського інвестора.
97
млн. $
Залучений капітал
в Україну
34
проєктів
Успішно
завершені проєкти
29
млн. $
Капітал, яким ми
управляємо

Наше бачення

Основне завдання нашої команди — зберегти привабливість України у сфері інвестицій, незалежно від світової політичної та економічної невизначеності.

Недооцінений потенціал України дає змогу завдяки порівняно невеликим інвестиціям реалізувати бізнес-проєкти з великою окупністю. Тільки завдяки професійному підходу до розвитку інвестиційного капіталу країни, вона може зробити прорив у своєму економічному розвитку.

Чому вам слід працювати з нами

Наша мета - не просто завершити проєкт, ми тут для того, щоб допомогти вам сформувати та реалізувати своє бачення.

Команда Invest.UA працює з партнерами та клієнтами на принципах прозорості, чесності та відкритості. Професійний та системний підхід, міжнародний досвід, а також висока кваліфікація наших фахівців — є ключовими факторами успіху нашої компанії.

Наші партнери

Ми постійно розширюємо свої можливості, співпрацюючи з дедалі більшою кількістю компаній.
Завдяки здобутому нами досвіду, професійним навичкам та кваліфікації Invest.UA готовий стати надійним партнером для Вас.

Наша молода та сильна команда

Компанія Invest.UA об’єднала висококваліфікованих та досвідчених спеціалістів у фінансовій, юридичній та інвестиційній сферах.

Сергій Бурка

Генеральный директор

Даниїла Гончарук

Проектний менеджер

Костянтин Мохорт

Директор, міжнародні
продажі та інвестиції

Олександра Лутицька

Менеджер з інвестицій

Соціально-відповідальне інвестування

Наша компанія активно підтримує модель сталого розвитку, особливо в інвестиційному середовищі. У своїй внутрішній політиці ми націлені на розвиток, що дозволяє створювати нові робочі місця та реалізовувати унікальні проєкти у перспективних галузях охорони здоров’я, альтернативної енергетики та захисту природного середовища.

Наша команда допомагає клієнтам стало інвестувати у вигідні проєкти, які мають не лише велику фінансову віддачу, але і мають позитивний соціальний та екологічний вплив.

Будемо раді працювати з вами над вашим проєктом!
Запрошуємо ознайомитись з нашими послугами:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram