Наше бачення

Діяльність нашої компанії спрямована на допомогу українському бізнесу в залученні міжнародних та національних інвестицій, а також у професійному управлінні як капіталами, так і проєктами з метою отримання клієнтом максимального прибутку від підприємницької діяльності.

Ми також допомагаємо міжнародним інвесторам у реалізації їхніх проєктів в Україні, захищаємо їх інтереси та зосереджуємось навколо їхніх унікальних потреб.

Інвестиції в Україну

Україна — країна, що розвивається і дедалі більше інвесторів цікавляться національними проєктами та готові вкладати в них гроші.

Однією з найбільших переваг для інвестування в Україну — це висока прибутковість. Великий аграрний потенціал, людські ресурси та вигідні умови на законодавчому полі відкривають безліч можливостей перед інвесторами для розвитку бізнесу на території нашої країни.

Україна готова до інвестицій

Аналітики нашої компанії вважають, що сучасне бізнес-середовище в Україні є найпридатнішим для інвестицій. Ситуація з девальвацією національної валюти призвела до різкого зниження вартості активів у всіх сферах економіки, що дало можливість, завдяки залученню іноземного та національного капіталів, реалізовувати ефективні та перспективні проєкти.
Хочете дізнатися про потенціал України більше? Нижче ви можете детальніше ознайомитися з перевагами інвестування в цю країну:

Україна — приваблива територія для інвестицій

Наразі іноземний і навіть національний інвестор бачать великі можливості для прямих інвестицій в Україні в таких сферах, як:
  • Агропромисловий комплекс: будівництво потужностей для зберігання товару (елеваторні потужності, овочесховища), об’єктів з переробки сільськогосподарської продукції, м’ясо-молочних комплексів та інших проєктів, нерозривно пов’язаних з аграрним сектором
  • Енергозберігальні технології та альтернативні джерела енергії
  • Розвиток сировини, який пов'язаний з видобутком та первинною обробкою природних ресурсів
  • Інвестиції в підприємства зі значним ступенем зносу основних засобів, продукція яких має попит як на внутрішніх, так і на зовнішніх ринках, з подальшою модернізацією технологічних процесів
  • Нерухомість з високою окупністю за умови продажу зі значною знижкою
  • Інтернет-стартапи та ІТ-проєкти, AR / VR, кібербезпека та машинне навчання, ринки, електронна комерція, мобільні застосунки

Партнерство та впевненість

Українська бізнес-культура цінує послідовність та тривалість відносин. Саме тому приватні інвестори та інвестиційні компанії, які вкладатимуть кошти в Україну в ці складні часи, вважатимуться надійними партнерами з високим ступенем довіри та отримають усі преференції під час подальшого економічного зростання країни.

Ми будемо раді співправці з вами у спільному проекті!
Дізнайтеся більше про нашу компанію.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram