Наша Команда

Invest.UA об’єднала команду досвідчених професіоналів з інвестиційної сфери, яким можна довіряти.

Наші спеціалісти — молоді, цілеспрямовані, амбітні та завжди орієнтуються на результат у своїй роботі. Усі вони досягли успіхів у сферах своєї компетенції та за роки роботи в команді реалізували десятки проєктів.

Експерти Invest.UA завжди готові надати клієнтам детальну інформацію щодо ведення бізнесу в Україні, провести консультації, захистити інтереси інвестора, а також допомогти у розв'язанні кризових ситуацій. Знайомтесь з нашою командою!

Наша команда експертів до ваших послуг

Сергій Бурка
Генеральный директор
Сергій Бурка — генеральнний директор та засновник компанії Invest.UA. Він також очолює групу фінансових і консалтингових установ, які працюють у сфері NPL і distressed активів. До заснування Invest.UA, Сергій мав досвід надання професійних юридичних послуг в інвестиційному та фінансовому секторах, співпрацював з багатьма провідними компаніями з перспективами середньої та великої капіталізації.

За десять років професійної діяльності він був керівником і партнером великих національних і міжнародних проєктів, успішно реалізовував проєкти у сфері управління активами та девелопменту, провів не менше ніж шістдесят M&A угод, а також реструктуризував зобов'язання компаній більш ніж на 80 мільйонів доларів. 

Наразі компанії Сергія управляють активами загальною оцінною вартістю 43 мільйони доларів.
Костянтин Мохорт
Директор, міжнародні продажі та інвестиції

Костянтин - висококваліфікований професіонал з хорошим досвідом управління складними інвестиційними проєктами в різних бізнес-середовищах та галузях промисловості, включно з міжнародною торгівлею, нерухомістю, харчовою та деревообробною промисловістю, сільським господарством тощо.

Маючи більш ніж 25 років на керівних посадах у провідних українських компаніях, Костянтин володіє всебічним досвідом роботи з різними інвестиційними та торговими проектами в різних галузях. З цим досвідом він гарантує, що Invest.UA повністю виконує усі вимоги наших міжнародних клієнтів.

Христина Шрамко
Голова департаменту аукціонів в Invest.UA Marketplace

Свою робочу діяльність Христина почала разом із запуском пілотного проєкту ProZorro. Sales. Вона досвідчений спеціаліст з п'ятирічним досвідом у супроводі аукціонів на загальну суму продажів 637 млн грн.

У команді Invest.UA працює з липня 2020 року. До цього працювала в аналогічній посаді на електронному майданчику "Закупівлі UA". Закінчила Донецький національний університет, за фахом "правознавство" та має десять років юридичного стажу.

Даниїла Гончарук
Проєктний менеджер

Даніїла розпочинала свою кар'єру в галузі банківського та фінансового права, супроводжувала комерційну діяльність українських компаній, проводила форензик дослідження та надавала послуги з due diligence. До команди Invest.UA вона долучилась у вересні 2017.

У компанії Даніїла займається розробкою та плануванням проєктів, оцінкою ризиків та впровадженням способів їх мінімізації. Вона здобула ступінь магістра права в Київському університеті права НАН України, є сертифікованим спеціалістом CEASC за спеціальністю "Написання проєктів. Фонди ЄС" та випускницею UNS, Польща.

Олександра Лутицька
Інвестиційний менеджер

Олександра — сертифікований спеціаліст CEASC та випускниця UNS (Університет Суспільних Наук, Лодзь, Польща) за спеціальністю "менеджер європейських проєктів у фінансовій перспективі ЄС на 2021-2027 роки".

У компанії Олександра успішно займається створенням стратегій розвитку малого та середнього бізнесу в Україні, побудовою проєктних консорціумів та партнерств, розробкою та плануванням твердих та м'яких проєктів із залученням національних та міжнародних фінансових інструментів, грантового фінансування, дотаційних та кредитних коштів.

Дарія Сидорук
Асистентка керівника проєктів

До команди Invest.UA Дарія приєдналася у травні 2021. Вона взаємодіє з юридичними особами, ФОП, державними та комунальними установами. Займається опрацюванням договорів, а також здійснює контроль надходження документації та супровід аукціонів.

У 2018 році закінчила ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» та здобула кваліфікацію магістра права. У 2016 році проходила практику в Антимонопольному комітеті України. Розпочинала свою кар’єру в IT- компанії, де займалася договірною роботою та адміністративною підтримкою клієнтів.

Артем Редюк
Інвестиційний аналітик

Артем Редюк є інвестиційним аналітиком у компанії Invest.UA. Він закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та розпочинав свою кар’єру у консалтинговій компанії, де здійснював інвестиційну оцінку діяльності малого та середнього бізнесу.

Артем приєднався до команди Invest.UA у лютому 2021 року і відтоді займається аналізом об'єктів для інвестування з різних галузей, розробкою фінансових моделей, бізнес-планів та маркетинговими дослідженнями різних ринків.

Антон Маляренко
Юридичний консультант

Антон Маляренко, юрист у команді Invest.UA, спеціалізується на податковому, банківському, фінансовому та корпоративному праві, M&A та Tax Planning & Compliance. Він також займається юридичною експертизою об'єктів та активів на предмет відповідності чинному законодавству, та управлінням активами інституту спільного інвестування.

Антон отримав ступінь магістра права у Національному транспортному університеті в Києві. Свою кар’єру починав юристом у фінансово-юридичному холдингу та у Державній податковій службі. У компанії Invest.UA працює з 2020 року.

Тетяна Войтюк
Менеджер з маркетингу та комунікацій

Войтюк Тетяна має більш ніж чотирирічний досвід роботи у сфері маркетингу та комунікацій. Вона приєдналася до Invest.UA у 2021 році, де займається плануванням, розробкою і реалізацією маркетингових кампаній, а також взаємодією із засобами масової інформації.

Закінчила з відзнакою Київський політехнічний університет та отримала ступінь магістра у сфері журналістики та масових комунікацій. До приходу в Invest.UA працювала в низці українських медіа, а також займалася створенням рекламних кампаній.

Ігор Давидов
Директор технічного відділу

i.davydov@invest.ua

З 2019 року Ігор працює в команді Invest.UA і відповідає за усі процеси, які пов’язані зі встановленням, технічним обслуговуванням та модернізуванням серверних майданчиків компанії та її клієнтів. Він також займається управлінням, резервуванням, відновленням та безпекою баз даних.

Ігор має багаторічний досвід в IT-cфері та займався технічним обслуговуванням багатьох українських та міжнародних компаній.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram