Стартап Finmap, який робить фінансовий сервіс для малого та середнього бізнесу, оголосив про новий раунд фінансування на $1,2 млн від іноземних інвесторів. Відомо, що раунд інвестицій очолив чеський фонд Presto Ventures. Крім того, вклалися й Sturgeon Capital, SID Venture Partners, стартап-інкубатор Startup Wise Guys, а також інвестиційна компанія BRISE Capital та CEO TBI Bank Петро Барон.
Що ж відомо про Finmap, куди будуть спрямовані інвестиції та що говорять інвестори про український стартап, читайте у новині.
Сервіс для ведення обліку грошей для бізнесу Finmap у 2019 році запустили Олександр Соловей та Іван Каунов. Через два роки до проєкту приєднався й Дмитро Дубілет. Сервіс синхронізується з рахунками користувачів через API, дозволяє налаштувати графік платежів, делегувати процес внесення даних та аналізувати фінансові операції. У команді Finmap працює 58 людей.
Наразі до Finmap під'єднано понад 2 000 європейських банків та сервісів: PayPal, Wise, Revolut, ApiXDrive, Fondy, а також імпорт даних 1С, Western Bid. Послугами сервісу користується понад 1500 компаній з 12 країн світу. Зазначимо, що 80% виторгу поки що приносить Україна.
У 2022 році розробники планують на додаток до вже наявної десктоп-версії та Telegram-боту запустити мобільний додаток Finmap для iOS та Android.
Інвестиції підуть на збільшення команди розробників та на зміцнення позицій у країнах Центральної та Південної Європи. Сервіс також має намір додати інтеграцію з новими банками, CRM-системами та функціональність для виставлення рахунків (опції інвойсингу).
Оскільки наразі послугами сервісу Finmap користуються у 12 країнах, засновники Finmap розповідають, що надалі планують розширювати географію та посилити свою присутність у Польщі, Чехії, Іспанії та Туреччині.
У чеському фонді Presto Ventures наголошують, що вони були "зачаровані" засновниками Finmap та їхньою здатністю адаптуватися й реалізовувати задумане. За словами представників фонду, наразі індустрії програмних забезпечень для управління грошовими потоками не вистачає інноваційного розв'язання проблем, з якими стикаються клієнти.
"Ми вважаємо, що це головна риса успішної компанії у цій галузі. Це була основна причина, чому ми вирішили очолити поточний інвестиційний раунд, у якому є бачення розширення сервісу спочатку в Європі, а потім й у всьому світі", – каже партнер фонду Роман Новачек.
Керуючий партнер Олександр Яценко додає, що саме перезапуск продукту, зростання бізнес-показників та розширення команди привернули увагу й українського фонду Brise Capital.
"Такі результати викликали інтерес з боку інвесторів – на цьому раунді компанія додатково посилилася профільними VC з Чехії та Великобританії. Попереду Finmap має нові ринки, багато викликів, пов'язаних з більшою відповідальністю перед клієнтами, працівниками, інвесторами", – наголошує Олександр Яценко.
Фото: lampovoe.media