ГоловнаВсі проєктиУкраїна
АТ «Перший київський машинобудівний завод»

АТ «Перший київський машинобудівний завод»

Розміщено:
21-07-2021
Id: 
#1099

Заснований в 1882 році, Перший київський машинобудівний завод з останньої чверті XX століття став і залишається нині провідним підприємством серед країн СНД та Східної Європи зі створення великотоннажного, великої одиничної потужності обладнання для переробки гуми, пластмас та їх відходів.

У Києві – це фактично єдиний універсальний машинобудівний комплекс з повним циклом виробництва. До послуг замовників продукції – колектив висококваліфікованих інженерів і робітників, великий парк різноманітних металообробних верстатів, зварювальне, ливарне, гальванічне, інструментальне, деревообробне та інші види обладнання.

Застосовуються прогресивні технологічні процеси: плазмове наплавлення, фігурне різання, місцеве термозміцнення, і наплавлення за допомогою лазерного випромінювання та інше. Всі ці технологічні можливості та інтелектуальний потенціал спрямовані на створення широкої гами продукції.

Опис проєкта
Додаткова інформація
Запитання (0)

Код за ЄДРПОУ: 14308569.

Місцезнаходження: проспект Перемоги, 49/2, м. Київ, 03057.

Телефон: (044) 456 41 14, (044) 456 93 17.

Основний вид діяльності за КВЕД: 28.99 Виробництво інших машин та обладнання спеціального призначення, не включеного в інші категорії.

Вартість активів (на 31.12.2019): 370 680  тис. грн.

Об’єкт приватизації: пакет акцій АТ «Перший київський машинобудівний завод» розміром 100% статутного капіталу товариства

Офіційний сайт: http://pkmz.com.ua/

Виробництво:

  • Металообробне виробництво з великим парком різноманітного верстатного обладнання, яке дозволяє виконувати: токарну обробку деталей, діаметром до 1,6 і довжиною – до 10 м; токарно-карусельну – діаметром до 6,3 м; розточувальні і координатно-розточувальні операції в деталях розмірами до 4х4х6 м; свердління глибиною до 6 м; зубофрезерні операції – для нарізання шестірень із модулем до 30 мм і діаметром до 3 м та інші роботи.
  • Збиральне виробництво широко застосовує прогресивні технологічні процеси: плазмове наплавлення і плазмово-механічна обробка твердих сплавів; фігурне різання; місцеве термозміцнення і наплавлення за допомогою лазерного випромінювання та ін.
Адреса об'єкта м. Київ, проспект Перемоги, 49/2, 03057
Регіон
Балансоутримувач Акціонерне товариство «Перший київський машинобудівний завод»
Код ЄДРПОУ балансоутримувача 14308569
Основний вид економічної діяльності за КВЕД 28.99 Виробництво інших машин та обладнання спеціального призначення, не включеного в інші категорії
Спосіб приватизації
Розмір гарантійного внеску, грн
Розмір частки у статутному капіталі, % 100% акцій
Відповідальний за підготовку об'єкту
Наказ ФДМУ про прийняття рішення про приватизацію об'єкта

 

Питання та відповіді
Досі немає жодних питань щодо цього проєкта.
Ви можете почати спілкування залишивши свій коментар.
Менеджер проекту надасть відповідь щойно отримає повідомлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Схожі проєкти

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram