Країна, що розвивається та прагне залучити інвестиції з-за кордону, пропонує безліч дотепер невикористаних можливостей для бізнесу. Україна є скоріше правилом, а не винятком в цьому випадку, завдяки чому більшість потенційних інвесторів зацікавлена приєднатися до значної кількості існуючих – тих, які вже серйозно сприяють сучасному розвитку української економіки. Для потенційного інвестора корисним може стати нижченаведений перелік основних переваг такого рішення.
Історично так склалося, що країна приєдналася до світової спільноти демократій ще в 90-ті роки, встановивши свою незалежність майже 30 років тому; зараз країна переживає лише початок процесу формування структури майбутньої потужної економіки. Поточна ситуація в Україні стимулює утворення великої кількості вільних ринкових ніш, одночасно з цим конкуренція незначна. Таким чином, економіка є дуже гнучкою та надає іноземним інвесторам безліч можливостей.
Українців слід розглядати як одну з найосвіченіших робочих сил в Європі, в Україні проживає понад 45 мільйонів; понад 70% з них користуються середньою та вищою освітою. В країні наявні освітні центри у найбільших містах, до переліку входять такі найбільші міста, як Львів, Одеса, Київ, Харків та Дніпро. Наявні сотні тисяч високоосвічених, природно обдарованих та кваліфікованих молодих людей, які бажають отримати диплом про вищу освіту, щоб отримати доступ до більших можливостей працевлаштування. Серед них найбільша частка належить перспективним працівникам, які мають технічну освіту (випускники математичних, природничих та комп’ютерно-технологічних навчальних закладів), що становить приблизно 10% від загальної кількості населення. Після закінчення навчання значна частина з них приєднається до ІТ-сектору, щоб поповнити велику армію кваліфікованих робітників з технічним досвідом.
Через те, що останнім часом українська гривня дещо знецінилась, країна стала одним з найбільш конкурентних середовищ завдяки низькій вартості робочої сили. Така ж ситуація доведена щодо сировини та будь-яких інших наявних ресурсів (виробничі витрати, водопостачання, електропостачання тощо) – усе це доступно за набагато дешевших витрат, ніж у будь-якій іншій розвиненій країні.
Насправді, Україна вважається одним із найпривабливіших центрів для забезпечення доступу до європейського та азіатського ринків та до басейну Чорного моря, де найбільш потенційні морські порти можуть приймати та обслуговувати великі судна. Українські транспортні комунікації представляють собою розвинену мережу – понад 22 000 кілометрів залізничних шляхів разом з 20 пасажирськими аеропортами; це ключ до ефективного та сучасного варіанту логістичного бізнесу.
Оскільки країна прагне кожної можливості покращити свою економіку, привабливість ринків нещодавно зросла за рахунок таких факторів:
В даний момент активно триває процес приватизації державних підприємств в Україні. Приватизація активів, що знаходяться в державній власності буде здійснюватися через електронну систему торгів Prozzoro. Наша компанія протягом тривалого часу успішно здійснює підготовку, супроводження і підтримку клієнтів-учасників електронних аукціонів в системі Prozzoro. Для проведення своєї діяльності ми маємо відповідну акредитацію системи Prozzoro за всіма категоріями аукціонів, а також Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.
Система Prozzoro була створена державою для реалізації майна державної форми власності, з дотриманням законодавства і з відсутністю корупційної складової. В даній системі, під час електронного аукціону, Ви можете придбати майно, що належить державі Україні (наприклад як або скоро в продажі…).
Наша команда включає в себе професіоналів, які бездоганно знають законодавство і володіють необхідним досвідом, щоб повністю організувати для Вас процес участі в аукціоні і зробити його максимально комфортним.
Поточний стан усіх питань в країні характеризується тим, що, незважаючи на пандемію, нещодавні виклики та проблеми, пов’язані з локдауном, а також незалежно від усіх питань, пов’язаних із економічним спадом, капітальні інвестиції, скажімо, в ІТ-галузь в Україні, за 2020 рік зросли до 571 млн. дол. А 2021 рік повинен стати ще активнішим для України з точки зору залучення інвестицій.