Дніпровська ТЕЦ

ДНІПРОВСЬКА ТЕЦ

ГАЛУЗЬ: Енергетика

ЧАСТКА ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ: 99,9%

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Дніпровська ТЕЦ - це державна компанія (частка, що належить державі – 99,9%), яка виробляє електроенергію та постачає пару, гарячу воду та кондиціонування у Дніпропетровській області (площа регіону: 32 000 кв. км; населення: 3,2 млн.).

Компанія володіє 18 котлами, 6 редукційними станціями охолодження, конденсатними насосами та лінійними насосами. Встановлена потужність для виробництва електроенергії становить 61,6 МВт, для опалення - 500 Гкал-год, включаючи станції охолодження, що знижують тиск, потужністю 187 Гкал-годин. Ринок збуту складається з двох ключових покупців: ринку електроенергії та тепломережі Кам'янської міської ради «Тепломережі».

У компанії є наглядова рада, що складається з 5 осіб, яка представляє Фонд державного майна.

АТ “Криворізька ТЕЦ”

ГАЛУЗЬ: Енергетика

ЧАСТКА ДЛЯ ПРИВАТИЗАЦІЇ 100%

ЗАГАЛЬНИЙ ОГЛЯД

Криворізька ТЕЦ - це державна компанія (100%), яка виробляє та постачає теплову енергію загальною виробничою потужністю 1406 Гкал / годин у Дніпропетровській області (площа регіону: 32 000 кв. км; населення: 3,2 млн.).

Компанія володіє та експлуатує 6 районних газових котлів, обладнаних 31 паровими та водогрійними котлами десяти типів з 382 208 км теплових мереж. Криворізька ТЕЦ виробляє близько 3% від загальної кількості виробленої в Україні електроенергії.

Фінансова звітність компанії була перевірена BDO у 2018 році. Компанія має наглядову раду, що складається з 5 осіб, яка представляє Фонд державного майна.

АТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія”

Компанія займається розробкою титано-цирконієвих родовищ і виробництвом рутилового, ільменітового та цирконового концентратів, а також наданням послуг зі збагачення концентратів. Філії компанії ведуть видобуток та збагачення титанових руд в Україні і є одними з найбільших у світі видобувачів цих копалин. Філії компанії:

Для детальної інформації щодо запасів корисних копалин, будь ласка, пишіть на privatization@spfu.gov.ua. На вашу електронну пошту буде надіслано посилання для входу у віртуальну кімнату даних зі сховищем документів.

Сучасний елеваторний комплекс

До продажу пропонується сучасний елеваторний комплекс із потужнітю зберігання
продукції 67 760 тонн. Щорічне зростання валового збору зернових та зернобобових
культур в Україні, створює передумови для максимального завантаження елеваторних
потужностей. Розташування елеватора на відстані 1 км від траси Перещепине-Личкове,
4,5 км від залізничної станції Бузовка в с. Личково і проходження залізничної дороги на
відстані 160 м від елеватора, надає йому вагомі конкурентні переваги, особливо в сфері
логістики.