Вітаємо на новому сайті Invest.UA

Наша компанія ІНВЕСТ.УА вітає Вас на своєму офіційному веб-сайті!

Сучасна цифрова платформа розповідає творчу та надихаючу історію про Україну та її ділове життя для іноземних відвідувачів та пропонує консалтингові послуги з управління інвестиціями з найвищим рейтингом.

Україна має унікальну історію, багату культуру та різноманітний ландшафт. Це креативна, динамічна та інноваційна країна. Країна свободи та гідності. Місце, де зустрічаються тисячолітня історія та амбіційні бачення майбутнього.

Відкрийте для себе Україну та її діловий світ за допомогою нашого веб-сайту!

Майданчик pro.invest.ua

Про компанію

ТОВ Инвест ЮА Маркетплейс - компанія яка була створена командою біржових брокерів з досвідом роботи в даній сфері більше 20 років. Процес створення біржі спирався на міжнародний досвід таких країн як Польща, Франція, Великобританія, Німеччина і США.

Основний напрямок діяльності - аукціони з продажу та оренди майна PROZORRO.продажі. В недалекому майбутньому планується реалізація кількох інноваційних проектів, у сфері біржових торгів ресурсами, які не мають аналогів в Україні.

Головна мета, яку ставить наша команда - створення інтерфейсу аукціону, який зробить процес торгів простим і зрозумілим, оперативна служба підтримки, центр навчання з індивідуальним супроводом кожного клієнта, інноваційність ІТ рішень, високий рівень безпеки угод.

Ми працюємо, щоб внести свій внесок в розвиток України і зробити процес торгів для клієнтів простим і приємним!

Історія майданчика

Ідея створення електронного торговельного майданчика PRO.invest.ua виникла на початку 2018 року, в результаті проведення переговорів з Європейськими енергетичними і американськими фондовимi біржами та вивчення їх досвіду торгівлі енергоносіями та електроенергією. Було сформовано мету створити інноваційний майданчик з торгівлі енергетичними ресурсами, що не має аналогів в Україні. З тим, щоб зробити енергетичний ринок України прозорим і ліберальним, що в майбутньому дозволить його інтегрувати з Європейською біржової системою.

Паралельно, вивчивши досвід і технічну реалізацію біржових майданчиків по роботі з системою Prozorro.продажi, було прийнято рішення зробити майданчик з максимально простим і зрозумілим інтерфейсом, який зможе освоїти людина навіть з мінімальним рівнем володіння ІТ. Що в свою чергу має відкрити доступ до аукціонів не тільки юридичним особам і великим компаніям, а також фізичним особам, для яких на майданчику надано величезну кількість цікавих лотів, таких як нерухомість, земельнi дiлянки і автомобілі.