Управління активами

Наша компанія надає послуги з професійного управління нерухомістю, інвестиціями та іншими фінансовими активами клієнта з метою збільшення їх вартості на ринку.

Фахівці Invest.UA проведуть фінансово-правовий аудит та забезпечать процес експлуатації, технічного обслуговування та модернізації активів найефективнішим з точки зору витрат способом.

Професійне управління активами

За роки своєї діяльності компанія Invest.UA співпрацювала з багатьма іноземними та українськими інвесторами та реалізувала низку успішних проєктів з підвищення загальної ефективності компаній. Наша команда надає клієнтам послуги з управління різними типами активів, зокрема об’єктами нерухомості, цінними паперами та акціями з метою отримання інвесторами прибутку.

Унікальні стратегії інвестування

Наше завдання — підібрати для кожного клієнта індивідуальну та унікальну стратегію інвестування, відповідно до потреб конкретного замовника та його цілей. На кожному етапі роботи з проєктом наші фахівці проводять консультацій і готують рекомендації для клієнтів задля визначення подальших напрямів розвитку активу та зростання доходів власника від володіння ним. Ми пропонуємо:

  • професійне управління всім життєвим циклом активу клієнта на всіх етапах роботи з проєктом
  • пошук та залучення нових інвесторів до проєкту, а також шляхів фінансування
  • створення індивідуальної стратегії розвитку активу з довгостроковою перспективою
  • юридичний супровід активу та клієнта відповідно до чинного законодавства
  • аналіз потенційних ризиків та розробку поетапного плану реалізації проєкту для його виходу як на іноземний, так і на український інвестиційний ринки
  • розробку бізнес-практик для підтримки прийняття стратегічних рішень в інвестиційному середовищі
cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram