Кризовий менеджмент

Діяльність нашої компанії спрямована на подолання загроз для фінансової стабільності бізнесу.

Ми аналізуємо економічну ситуацію представників бізнесу та займаємося розробкою поетапного плану стабілізації їх діяльності.

Антикризові заходи

Команда Invest.UA займається стабілізацією і пошуку рішень щодо підвищення фінансових показників наших клієнтів та подоланням кризових ситуацій.

Наш пакет антикризового управління

  • аналіз можливих причин появи ознак фінансової нестабільності
  • внутрішній аудит фінансово-економічного стану і юридичного оформлення проєкту
  • пошук шляхів оптимізації та реструктуризації господарської діяльності підприємства
  • розробка поетапного плану стабілізації діяльності та відновлення платоспроможності
  • підготовка дій з антикризового управління і контроль над їх реалізацією
  • підготовка низки процедур для мінімізації наслідків прийнятих управлінських рішень
  • впровадження нових рішень і методів управління для подальшої стабільної і ефективної роботи
  • формування професійної бюджетної політики на наступні періоди
  • навчання, підбір і мотивація колективу компанії

Гнучкість та готовність діяти

Ми підлаштовуємося під стрімкі зміни інвестиційного клімату та знаходимо ефективні рішення для стабілізації ситуації навіть у найскладніших умовах.

Кожен проєкт піддається ризикам

Аналізуючи економічну ситуацію представників бізнесу та приватних інвесторів, що ведуть господарську діяльність на території України останні роки, можна сміливо заявити, що навіть найстабільніші та гарантовані проєкти підпадають під вплив економічних, фінансових, юридичних, податкових, геополітичних, природних та інших ризиків.
Такий стан речей різко погіршився у зв’язку з останніми подіями в нашій країні, що призвело до низки банкрутств, втрати активів та догляду з внутрішнього ринку безлічі компаній, зокрема і міжнародних груп.

Ми спеціалізуємось на стабілізації ситуації

В умовах, описаних вище, наша команда була змушена долучитися до процесу стабілізації та пошуку рішень для покращення фінансових показників клієнтів, пошуку нових ринків збуту, оптимізації оподаткування та трудових відносин юридичних осіб, перепрофілювання виробництва та приймати кардинальні управлінські рішення.

Бізнес - це гра, де правила змінюються

Багато людей забувають, що світ бізнесу розвивається і змінює умови гри шаленими темпами, і що всі гравці на цьому ринку повинні змінюватися разом з ним, ухвалюючи фундаментальні рішення для подальшого розвитку.

Управління додатковими витратами

Часто керівники та власники підприємств не звертають уваги на додаткові витрати проєкту. Це пов'язано з небажанням змінювати основи, сформовані багаторічною успішною роботою, та незнанням можливого кола фінансових та правових інструментів, які допоможуть зберегти та збільшити капітал.

cross linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram