Найбільша криптобіржа світу хоче запропонувати українським користувачам найновіші, інноваційні продукти та коштом цього збільшити частку ринку, кількість нових користувачів та обсяги транзакцій. Крім того, криптобіржа хоче співпрацювати з регуляторами українського фінринку та Мінцифри над правилами для криптовалютного ринку в Україні.
Про те, які перспективи бачить в Україні "Binance" та які перепони існують для розвитку крипторинку, розповів головний менеджер "Binance" Кирило Хом’яков.
За словами Кирила Хом’якова, у планах – зайняти домінуючу частку ринку в Україні:
"Зараз ми працюємо над запуском в Україні платіжної картки "Binance" з балансом у криптовалютах та автоматичною конвертацією під час платежу. Карта буде реалізована у колаборації з нашими локальними партнерами".
Україна посідає третє місце у світі за розміром маркетплейсу з торгівлі NFT. Тому ще один важливий напрям – цифрове мистецтво, яке можна продати та купити на маркетплейсі Binance NFT, додає генеральний менеджер.
Ба більше, криптобіржа найближчим часом анонсує крутий проєкт – створення в Україні першого фан-токену однієї відомої спортивної команди. За допомогою токенів футбольні клуби взаємодіють з фанами та дозволяють їм брати участь у щоденних рішеннях клубу.
Крім NFT Кирило Хом’яков виділив і такі перспективні напрями:
В Україні – це відсутність регулювання та правового поля. Регулювання дозволить залучати інвестиції, адже сюди зайдуть багато міжнародних компаній, розвиватимуть локальні проєкти, стане більше стартапів.
Серед глобальних питань – кібербезпека. У 2021-му суттєво зросла кількість кіберзлочинів, обсяги становлять мільярди доларів. Шахраї використовують передові способи розкрадання даних та засобів: фішинг, соціальну інженерію, вірусні атаки тощо.
Чи не бачите ви в ньому якихось загроз для криптокомпаній, чи виписаний він добре, професійно?
На думку Хом’якова, закон правильний та необхідний. У світі поки що мало практичних прикладів регуляції, однак скрізь на тому чи тому етапі є підготовка до регуляції.
"Те, що пропонують наші колеги в Україні, вважаю дуже проривним. Пропонується – і це дуже правильно – певний пільговий період, щоб не було податкового шоку", – додає Хом’яков.
До створення державної криптовалюти головний менеджер ставиться дуже позитивно. Він вважає, що головна позиція, це не заміна готівкових чи безготівкових грошей, а додатковий інструмент, який дозволить автоматизувати переважну більшість роботи бізнесу, населення та держави.
"Можливість використання CBDC аналізують та тестують у багатьох країнах світу. Мій прогноз – за три роки майже у всіх країнах буде своя цифрова валюта. Але враховуючи фокус України на розвиток цифрової економіки, у нас це може статися швидше", – підсумував Хом’яков.
Фото: НВ