ГоловнаНовини
Косарський завод від "Укрспирту" продали за 162 мільйони доларів

Косарський завод від "Укрспирту" продали за 162 мільйони доларів

Дата публікації: 02-11-2021

Фонд державного майна виставив на аукціон окреме майно Косарського місця провадження діяльності (МПД) та зберігання спирту ДП «Укрспирт» і вже 1 листопада 2021 року об'єкт придбали за 162 мільйони гривень — у три рази дорожче стартової ціни.

За лот змагалися вісім компаній. Стартова ціна Косарського спиртзаводу становила 49,4 млн грн, яка під час прозорих та конкурентних торгів збільшилась на 112 580 414 гривень

Переможець аукціону має підписати протокол про результати аукціону, укласти договір купівлі-продажу і провести розрахунок, після чого процес приватизації буде вважатися завершеним.

Об’єкт приватизації знаходиться на 9-ти земельних ділянках, загальна площа яких становить 75,73 га. Підприємство має у власності будівлі та споруди загальною площею 22251,6 кв. м, а також приміщення магазинів у селі Косарі та у місті Сміла.

Найвищу ціну запропонувало ТОВ «Агрофірма ім. Горького». Новий власник отримає будівлі та споруди загальною площею понад 22 тис м².

Приватизація підприємств спиртової галузі в Україні почалася з 15 жовтня 2020 року.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram