ГоловнаНовини
Грузія дозволила поставки м'яса птиці з України

Грузія дозволила поставки м'яса птиці з України

Дата публікації: 20-10-2021

Компетентні органи України та Грузії погодили форму сертифіката на експорт з України м’яса, субпродуктів та інших продуктів птахівництва.

«Ми створюємо нові можливості для українських компаній заробляти за кордоном більше грошей. Це означає більше валютних надходжень до України, зміцнення гривні, сплачені до бюджету податки та нові робочі місця. Цього тижня українські компанії галузі птахівництва отримали нові можливості експорту до Грузії. Крок за кроком створюємо умови для міжнародної експансії українських товарів», – заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. 

Раніше в липні українська делегація відвідала Грузію з метою просування експорту української продукції, зокрема, продукції тваринництва.

Читайте також: Якість, унікальність та надійність: чому варто експортувати з України?

Нещодавно Україна та Лівія погодили двосторонню форму ветеринарного сертифіката на експорт племінної великої рогатої худоби.

Компанія Invest.UA надає послуги на всіх етапах налагодження торговельних відносин між покупцем та уркаїнським постачальником. Ознайомитися з пропозиціями можна у нашому каталозі.

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram